• Nové
BRHE PS5 Radič Pokožky Rukoväť Kryt Anti-Slip Silicone Chránič Gumy Prípade Roztomilý Kawaii Príslušenstvo Nastaviť Tlačítkový Ovládač Shell s 2 thumb Čiapky (Pol Posedenie, Modrá)

BRHE PS5 Radič Pokožky Rukoväť Kryt Anti-Slip Silicone Chránič Gumy Prípade Roztomilý Kawaii Príslušenstvo Nastaviť Tlačítkový

€ 3.50
Suma
Tova je k dispozícii

♥BRHE vysoko kvalitný silikónový ochranný kryt je špeciálne navrhnutý pre PS5 radič.【Plný Pokryté] vyzýva zadnej časti regulátora je plne pokryté, a to nie je kompatibilný s dokovacej stanice.Priatelia, ktorí použiť Typ-C nabíjania môžete vybrať to.【Pol pokryté] vyzýva zadnej časti regulátora je polovica-kryté a môžete nabiť v nabíjací dok bez odstránenia pokožky. ♥【Zvýšenú priľnavosť] vyzýva nešmykľavý povrch poskytuje lepšiu priľnavosť.Kvalitný mäkký silikónový materiál poskytuje lepšiu priľnavosť pocit pri hraní hry, zabrániť sklzu, takže si môžete vychutnať lepší herný zážitok. ♥【Super Fit] vyzýva Presne rez kože poskytuje všetko okolo a spoľahlivú ochranu.Väčší otvor okolo ovládača.To nebude brániť v pohybe ovládač s palcom čiapky na.Ľahký prístup ku všetkým tlačidlá, ovládacie prvky a porty. ♥【Dokonalú Ochranu] vyzýva Naše ultra-tenká koža pokrýva váš gamepad a pohlcuje menšie otrasy, škrabance.Udržať vaše PS5 radič bezpečné a nové s týmto silikónové kože prípade. ♥【Jednoduché na Inštaláciu a Odstránenie] vyzýva Prísť s 2 roztomilý palec ochranné čiapky.Veľmi jednoduchá inštalácia.Silikónové kože sa ľahko odstrániť a umývateľný, uistite sa, že suché, pred opätovným pripojením na ovládači.Na BRHE, veríme, že sme lepšie značky, keď všetci naši zákazníci sú spokojní.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria