• Nové
Zexeller 9 v 1 Obočie Zastrihávača Precízne Britvy, Elektrické Tváre Ochlpenia Tváre Vlasy Elektrický Epilátor Kit... (Black)

Zexeller 9 v 1 Obočie Zastrihávača Precízne Britvy, Elektrické Tváre Ochlpenia Tváre Vlasy Elektrický Epilátor Kit... (Black)

€ 8.05
Suma
Tova je k dispozícii

【9 v 1 Multifunkčné Obočie Kit] vyzýva Zexeller je značka v osobnom plotov.Naše micro detailer funkcie nadriadeného čepele, robustný annodized, hliníkový kryt pre vynikajúci výkon, príkon, & run čas na dosiahnutie dokonalého vzhľadu na cestách alebo doma.Naše elektrické obočie stavebníc prichádza s elektrickým obočie zastrihávač obočia, britva,obočia, štetec,obočia, nožnice,obočia pinzetou,obočie ceruzka,obočia, česať, obočie starostlivosti blany a malý úložný vak. 【SAFE & EFEKTÍVNE a BEZBOLESTNÉ] vyzýva Ideálny pre orezávanie ucho vlasy, zatúlané chĺpkov na obočie, tela a tváre vlasy alebo upresňujú fúzy.Jemne exfoliuje, zanecháva pleť jemnú a hladkú.Ostré nehrdzavejúcej ocele presné čepele dodať dokonalé oholenie v blízkosti vašej pokožky bez spôsobenia akejkoľvek vleky, zárezy, začervenanie či podráždenie.Jemný na všetky typy pleti. 【RINSEABLE NEHRDZAVEJÚCEJ OCELE PRESNÉ ČEPELE] vyzýva Vysoko kvalitné čepeľ je jednoznačne určený .Ľahké čistenie pre dlhotrvajúci výkon.poskytuje vynikajúce rezanie & quiet podrobne. 【Darujte KVALITY] vyzýva Robí veľké osobné darčeky pre ženy a mužov vo svojom živote!Oteckov,Mamičky,manžel, manželka, a priateľa, priateľku, budú milovať túto najlepšie hodnotené presné self-starostlivosti o cestovných veľkosť zastrihávač pre každú príležitosť.Bezdrôtové a batériové funkcie umožní byť vykonávané ľahko.Kdekoľvek a kedykoľvek. 【Kúpiť s dôverou] vyzýva Akýkoľvek problém, neváhajte nás kontaktovať.Napíšte nám vaše otázky a náš tím služby zákazníkom bude k vašim službám.Vitajte na OBRÁŤTE sa na NÁS!Budeme určite vám uspokojivú odpoveď do 24 hodín!A budeme poskytovať a dlhšie produkt ochranu, ktorá až na 1 rok!.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria