• Nové
HAOBO Domov Otočný Počítadlo Bar Stoličky Moderných Priemyselných Kovov barové stoličky Jedálenské Stoličky [Set 4] (26, Otočná Čierna)

HAOBO Domov Otočný Počítadlo Bar Stoličky Moderných Priemyselných Kovov barové stoličky Jedálenské Stoličky [Set 4] (26, Otočná

€ 4.69
Suma
Tova je k dispozícii

????【Multi-purpose štýl] vyzýva Ideálny pre kuchyňa, domov alebo podnikania, bar alebo strany stoličky.Všetci-okolo bistro terasa, kaviarne a reštaurácie stoličky. ????【Odolný Materiál] vyzýva Poškriabaniu a mar odolné ocele.Super odolné, moderný, perfektný-výška počítadlo stoličky! -Naša držať až 250 libier, a krížová výstuha pod sedadlo pridáva extra stabilitu!. ✨【Bezpečnostným] vyzýva Non-mar gumové nožičky zabraňujú posuvné a poškriabaniu podlahy, kovový rám je pevný, nie ste starať sa o bezpečnosť. ????【Inštalácia a skladovanie] vyzýva Kompaktný stohovateľné(Potrebné odstrániť operadlo, aby sa mohli zásobníka) pre priestoru na ukladanie údajov, ľahko montuje.Stohovateľné Priemyselné Štýl Moderný bar Stoličky. ????【Balík a poznámky] vyzýva Sada 4. Prosím, skontrolujte výška stoličky pred vykonaním objednávky na zápas váš priestor.Farba : Chrbta Otočná Čierna S Drevom | Veľkosť : 26" sedadlá sú pohodlné a silnú podporu.Jednoduchá inštalácia a rozoberať, pevne pripojený.Jednoduchá montáž : Na pokyny a príslušenstvo sú v cene, veľmi pohodlné, montáž a demontáž.X-brace podporu pod sedadlom pre stabilný a odolný, poskytuje dodatočnú podporu stability.Ľahko stohovateľné dizajn a gumové podložky pod sedadlo, aby sa zabránilo poškriabaniu, keď stohovanie ich spolu.Kovových nôh okolo bar stoličky, poskytujúce komfort a odpočinok.Relaxovať a vychutnať si svoj čas.Kovové bar stoličky má gumené footpad na každej nohy, že pokojné a non-sklzu, poskytuje dodatočnú stabilitu a chrániť vašu podlahu pred škrabancami.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria