• Nové
YWZQY Telescoping Rebrík Hliníkový Telescoping Rebrík, Teleskopické Predĺženie Rebrík Multi-Purpose Predĺženia Rebríka pre Priemyselné Domácnosti Denne alebo Núdzové Použitie (Farba : Strieborná, Veľkosť : 2,6 M/8.5 ft)

YWZQY Telescoping Rebrík Hliníkový Telescoping Rebrík, Teleskopické Predĺženie Rebrík Multi-Purpose Predĺženia Rebríka pre Priemyselné

€ 114.17
Suma
Tova je k dispozícii

★ Materiál : Naše telescoping rebrík je vyrobený z hliníkovej zliatiny, ktoré môžu predĺžiť životnosť skladací rebrík a zlepšiť jeho nosnosť, môže niesť až do 150kg/330lb.Rebrík je ťažká a stabilný, ľahko sa prenáša a ľahko zasunúť. ★ Bezpečný a kompaktný : Čierna anti-slip gumené puzdro na spodnej časti rebríka krok a viac gumy medzi dve susedné kroky, aby sa zabránilo nárazom a trenie účinne brániť pohybu, vhodné na rôzne povrchy, a účinne chrániť vnútorné podlahy. ★ Zadarmo, Nastavenie Výšky : Nezávislé prepínanie zabezpečiť rozšírenie bezpečnosti a pohodlné nastavenie výšky, vhodný pre úzke priestory ako sú podkrovia, Buffer tesnenie, zlepšiť bezpečnosť expanzie a kontrakcie. ★ Multi Účel : Ideálne pre vnútorné domáce práce a outdoorové aktivity, okno čistenie, práce v záhrade, prístup loft, doma, v kancelárii, prístup k strechy a veľké budovy. ★ Ušetriť miesto a Prenosný - rozšírenie rebrík môže byť uložená pod gauč alebo posteľ, za dverami, v skladovacej miestnosti, alebo v kufri auta, Ľahký a ľahko prenosný.Veľkosť : 2,6 M/8.5 ft | Farba : Strieborná.

Viac informácií

Materiál:
hliníkové zliatiny
Farba:
Striebro
Výška Preklopenia:
2,6 M/8.5 ft, 2,9 M/9.5 ft, 3.2 M/10.4 ft, 3,5 M/11.4 ft, 3,8 M/12.4 ft, 4.1 M/13.4 ft, 4.4 M/14.4 ft, 4.6 M/15ft, 5M/16.4 ft, 5,4 M/17.7 ft, 5.8 M/19ft
Zaťaženie:
150kg / 330lbs
◆ Obsah balenia:
Teleskopický Rebrík 1 x :
◆ Bezpečnej Prevádzky:
1.Keď sa zatvárajú rebrík, prosím, nedávajte žiadne časti vášho tela, vrátane ruky a prsty, medzi priečka. :
2. Ak chcete použiť niekoľko krokov ako krátky rebrík, prosím, otvorte krokov od hornej a udržať spodnej kroky unextended. :
3. Po zatvorení rebrík, prosím, začnite od spodnej pedál. :
● POZNÁMKA:
1. Vzhľadom na ručné meranie, môže byť rozdiel 1-2 cm. :
2. Dôvod počítač rozlíšenie, môžu existovať rozdiely v farbu samotného tovaru, ktorý dostal prednosť :

Las mejores ofertas en la categoria