• Nové
FGVDJ 8X21 Kompaktný Ďalekohľad pre Dospelých, Deti Mini Malé pre Binokulárne pozorovanie Vtákov Vonkajšie Cestovanie Turistika Skladacie Vrecko Ľahké Okuliare

FGVDJ 8X21 Kompaktný Ďalekohľad pre Dospelých, Deti Mini Malé pre Binokulárne pozorovanie Vtákov Vonkajšie Cestovanie Turistika

€ 29.31
Suma
Tova je k dispozícii

【8 X ďalekohľady] vyzýva Vybavené 8x vysoký výkon zväčšenie, 21 mm cieľom objektívu a 131 M/1000 M, široké zorné pole.Najlepšie štruktúru pomôže vyzerať ďalej, vidieť širšie, získať ostré videnie, ale bez farby-zmenili alebo rozmazané. 【Jasné a ostré názory] vyzýva Na BAK-4 roof prism záruka pre jasnejšie zobrazenie a ostré snímky.A objektív nátery pozostáva z plne multi - vrstvy robí vysokou priepustnosťou svetla cez 98.74% na výnos obraz s maximálny jas a prirodzené farby.Tiež je možné dodať jasné videnie v slabom svetle nočné videnie, ale NIE úplne temnej noci. 【vrecku veľkosť nosiť] vyzýva 0.38 lb, Ľahký ako telefón.Malý kompaktný rozmerom sa zmestí do vrecka a batoh, jednoduché prenášanie.Ideálny binoulars pre pozorovanie vtákov, poľovníctvo, cestovanie, turistika, opera, koncert, divadlo, výstavy, broadway, camping, voľne sledovať, outdoorové športy, backpacking. 【Ľahko focus] vyzýva na Okamžité sústrediť, "centrálne zameranie" a "pravé oko kusy".Má možnosť nastavenia s okom kusov, ideálny kompaktný binokulárne pre dospelých a deti, ženy,mužov, chlapcov a dievčatá.Slušné darček pre člena rodiny, priateľov, deti. 【Ergonomický dizajn] vyzýva gumy brnenie ergonomický dizajn a stabilné uchopenie umožňuje presné zameranie, a majú odolnosti voči otrasom, protišmykové vlastnosti, zatiaľ čo dizajn je štíhly a ľahký.Robustná konštrukcia gumy očný reliéf poskytuje pohodlie pre pohľad nositeľa, ako urobiť dioptric dištančný krúžok a popruh mount.Farba : A.

Viac informácií

Model:
8X21
Zväčšenie:
8x
Cieľom priemer :
21 mm
Okuláre s priemerom :
13.2 mm
Očný Reliéf :
12 mm
Výstup Žiaka :
2.1 mm
Zorné pole:
131M/1000M
Hranol Materiál Strechy :
BaK4
Poťah typu :
Plne multi-vrstvené
Zameranie systém:
Príručka/Centrum-zameranie
Mini zameranie dĺžka:
3m/9.8 ft
Ďalekohľady hmotnosť :
0.38 lb
Ďalekohľady Veľkosť :
4*3.6*1 palec
Balenie Obsahuje:
1 x ďalekohľady :
1 x Cestovná taška :
1 x Krk :
1 x čistiaca handrička :
1 x používateľská inštrukcie :
Jednoduché zameranie:
1. Zatvorte pravé oko a zrak objekt s ľavé oko, rotujúce centrum zameranie kolieska, kým obraz je ostrý a jasný. :
2. Otvorte svoje pravé oko a zatvorte ľavé oko. Otočením pravého okulára do objektu vidiaci je ostré a jasné. :
3. Na oboch stranách(oči) sú v súčasnosti v centre pozornosti a budete musieť použiť iba center zameranie kolieska zamerať na iné objekty. :
Skladacie malé Ďalekohľady :
Vážený len 0.3 lb, merané 4*3.6 cm. malý, kompaktný, ľahký a hmotnosť vziať všade okolo. :
Výborný darček :
Slušné ďalekohľady sú priaznivé darček.Jasné optika a vzhľad royal bude dôvod na úsmev na tvári vašich Otec, Matka,Milenka ,Manželka ,Sestra, Brat, Priatelia, dospelí, deti, chlapci, dievčatá. :

Las mejores ofertas en la categoria