• Nové
OUZIFISH Mikrovlnná rúra Dosky Krytu 10.5 palcový Skladacie Potravín Doska Veko Krytu - BPA Free, Easy Grip, Mikrovlnná rúra Dosky Stráže Veko S Parným Ventilom & Sitko, Sitko na Ovocie (Šedá)

OUZIFISH Mikrovlnná rúra Dosky Krytu 10.5 palcový Skladacie Potravín Doska Veko Krytu - BPA Free, Easy Grip, Mikrovlnná rúra Dosky

€ 1.38
Suma
Tova je k dispozícii

ŽIADNE ĎALŠIE NEPORIADOK Používať palce, aby sa ľahko "pop-up" a stlačte ak chcete zlúčiť.Kryt opatrenia 10.5 cm v priemere a 2.7 cm vysoký, keď sa rozšírila a zrúti dole na 1 palec, takže je ľahko skladovať.HODÍ VEČERA DOSKY AŽ DO 10 CENTIMETROV - Viac veko otvormi povoliť pary uniknúť, ktorá udržuje potraviny vlhké a zároveň striekance a zmätky sú obsiahnuté; má tiež prst grip, takže je jednoduché výťah.Tepelne odolný až do 600 stupňov F. ZASE VIAC AKO SITKO - Táto mikrovlnná rúra dosky krytu môžete zdvojnásobiť ako sitko na vypúšťanie prebytočnú tekutinu z ovocia,zeleniny.BPA FREE - Plne umývateľné v umývačke riadu top shelf s trvanlivé dizajn má viacero veko otvormi na umožňujú pary uniknúť a udržuje potraviny vlhké.Všetky drmolit zostane vnútri krytu vedenie vaše mikrovlnná čisté. - Skladacie mikrovlnná doska bola navrhnutá ako pomôcť vašej potravín v bezpečí, zatiaľ čo je prihriatej v mikrovlnnej rúre. - Môže byť použitý ako sitko, kôš, doska a mikrovlnná rúra dosky krytu. - Vyrobené z ťažkých, BPA free plast, Non-jedovaté. - Mikrovlnnej rúry, mrazničky a umývačky riadu bezpečné.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria