• Nové
5 ks Naplniteľné Kávy Filter Set Kompatibilný s Dolce Gusto Káva Kapsule Kompatibilný s Nescafe Dolce Gusto Opakovane Kapsule S Lyžičkou(Žltá)

5 ks Naplniteľné Kávy Filter Set Kompatibilný s Dolce Gusto Káva Kapsule Kompatibilný s Nescafe Dolce Gusto Opakovane Kapsule S

€ 34.05
Suma
Tova je k dispozícii

??Kávové Kapsule Filter Set je vyrobené z potravinársky PP a 304 nerezovej ocele, tento kávové kapsule filter je trvanlivé a bezpečné používanie.Každý Kávové Kapsule Filter Kapacita : Cca 11 g Káva Mele. ??Kávové Kapsule Filter Set je vyrobené z potravinársky PP a 304 nerezovej ocele, tento kávové kapsule filter je trvanlivé a bezpečné používanie.Každý Kávové Kapsule Filter Kapacita : Cca 11 g Káva Mele. ??Plnené stredne množstvo kávy mele v kávové kapsule filter a dať ho do svojho kapsule na kávu. ??Tesniaci krúžok veko poskytuje dobrú tesniaci efekt a tiež znižuje trenie počas prevádzky v zariadení. ??To je naplniteľné, opakovane a umývateľný ušetriť veľa peňazí za vás.Prichádza s lyžica na ľahké plnenie. ??S týmto kávové kapsule filtra si môžete vybrať, grind a DIY svoju obľúbenú kávu ponúka chutnú pitie.Popis : Toto je sada kávové kapsule filter príslušenstvo zahŕňa filtre a lyžice.To je ľahko vyplniť, čisté a môžete ho využiť na mnoho krát.Vziať si ho domov a môžete DIY vlastnú kávu, vybrať káva mele sa vám páči a čo vám umožní ušetriť veľa peňazí.Vlastnosti : Vyrobené z potravinársky PP a 304 nerezovej ocele, tento kávové kapsule filter je trvanlivé a bezpečné používanie.Plnené stredne množstvo kávy mele v kávové kapsule filter a dať ho do svojho kapsule na kávu.Tesniaci krúžok veko poskytuje dobrú tesniaci efekt a tiež znižuje trenie počas prevádzky v zariadení.To je naplniteľné, opakovane a umývateľný ušetriť veľa peňazí za vás.Prichádza s lyžica na ľahké plnenie.S týmto kávové kapsule filtra si môžete vybrať, grind a DIY svoju obľúbenú kávu ponúka chutnú pitie.Špecifikácie : Stav : 100% Zbrusu Nový Materiál : potravinársky PP, 304 Nehrdzavejúca Oceľ Farba : Hnedá, Žltá, Zelená(voliteľné) Každý Kávové Kapsule Filter Kapacita : Cca 11 g Káva Mele Kávové Kapsule Filter Čas : Viac Ako 100-Krát Kávové Kapsule Filter Veľkosť : Cca. 3.5*5.2 cm/1.38*2.05 v Lyžice Veľkosť : 1.5*2.7*9 cm/0.59*1.06*3.54 v Hmotnosť : Cca. 52 g Balík v cene : 5 * Kávové Kapsule Filtre 1 * Lyžica Poznámka : 1. Prosím, dovoľte 0~1 palec chyba kvôli ručné meranie.Vďaka za vaše porozumenie. 2. Monitory nie sú kalibrované isté, položka farby zobrazené v aplikácii fotografie môžu byť ukazuje mierne odlišný od skutočného objektu.Vezmite prosím na ten skutočný ako štandard.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria