• Nové
Glarks 30Pcs 4x60MM Ťažkých Zinok Pozinkovanej Ocele Molly Skrutka Duté Jednotky na Stenu Kotviace Skrutky Nastavte na Sadrokartón, Omietky, dlažby (M4x60)

Glarks 30Pcs 4x60MM Ťažkých Zinok Pozinkovanej Ocele Molly Skrutka Duté Jednotky na Stenu Kotviace Skrutky Nastavte na Sadrokartón,

€ 4.53
Suma
Tova je k dispozícii

★【Duté Steny Kotvy Size] vyzýva : V tejto sade, to patrí 30pcs 4x60mm ťažkých duté steny kotvy pre svoju prácu, čo znamená priemer skrutky je asi 4 mm/0.16 palec, kotvy dĺžka je asi 60 mm/2,4 palca, ale zmestia sa na 28-38 mm hrubé panel. ★【Trvanlivé Kvality] vyzýva : Všetky duté steny kotvy sú vyrobené z uhlíkovej ocele, pokovované zinkom na povrchu, pevné a trvanlivé, Ich poskytne silnú podporu a nie je ľahké zlomiť počas inštalácie. ★【Rozšírenie Štýlu] vyzýva : heavy-duty duté jednotky stenové kotvy expanduje pri inštalácii, poskytuje silné únosnosť a bezpečnosť, dostatočne odolné pre vás visí položky. ★【Funkcia a Použitie] vyzýva : môžu byť široko používaný v sadrokartón, duté blok, omietky, dlažba, ideálny pre zavesenie záclonové tyče, lampy, foto rámčeky, kabát, stojany na bicykle, prepínače. ★【Produkt odporúčanie] vyzýva : V snahe dosiahnuť lepšie inštalácie výsledky, odporúčame odbornú duté steny zbrane pomôcť vašej práce.Nastavenie nástroja v našom obchode je ASIN : B07 F32 QFWB.Veľkosť : 4x60mm | Štýl : duté steny kotvy.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria