• Nové
Prírodná Soľ lampa,Himalájske Soľné Lampy, Ružová kamenná Soľ Lampa, Prírodný Krištáľ Soľné Lampy, Nočné Svetlo, Stmievateľné Dotykový Spínač Domov Spálne Dekorácie Dovolenku Dar Lampa (ETL Certifikované, 2 Extra Žiarovky)

Prírodná Soľ lampa,Himalájske Soľné Lampy, Ružová kamenná Soľ Lampa, Prírodný Krištáľ Soľné Lampy, Nočné Svetlo, Stmievateľné Dotykový

€ 9.80
Suma
Tova je k dispozícii

✨【Dobré pre Zdravie] vyzýva : Po zahriatí táto soľná lampa, to uvoľňujú negatívne ióny, ktoré absorbujú vlhkosť a neutralizuje prebytok kladných iónov vo vzduchu.Vyhrievané soľná lampa môže byť považovaná za prírodné ion generátor.To môže čistia vzduch a odstránenie pachov z ovzdušia.Crystal soľná lampa je mäkké a príjemné na prírodné svetlo, ktoré dokážu účinne zbaviť sa únavy očí a urobiť oči cítiť pohodlne. ✨【Hojne využívajú] vyzýva : Táto ružová himalájska soľná lampa môže byť použitý ako jedinečné bytové dekorácie, ako sú napríklad nočné osvetlenie, alebo dekoratívne osvetlenie.Jemne svetlo do akéhokoľvek priestoru - doma, v kancelárii alebo v posteli.Mäkké svetlo vytvára príjemnú atmosféru, ktorá je ideálna pre náladové osvetlenie.To môže tiež byť darček, ktorý sa objaví záhadne na Valentína, narodeniny, promóciu, výročie a zvláštne príležitosti.Vaši priatelia a rodina bude veľmi šťastný!. ✨【Vytvoriť Romantickú Atmosféru] vyzýva : Stmievateľné prepínače pre vlastné osvetlenie.Teplé, príjemné a relaxačné žltý lesk na vašej spálne, kancelárie, jóga priestoru alebo v salóniku upokojiť svoju myseľ a telo.Jej mäkké lesk môžu pomôcť ľuďom relaxovať, stabilizovať svoje emócie, očistiť a nahor, a je účinné aj pre duchovné liečenie a seba-kultivácie. ✨【Bezpečnejšie Dimmer Prepínač] vyzýva : Bezpečnejšie ako iné značky s potenciálne nebezpečenstvo požiaru.Je vybavený otočným dimmer prepínač, ktorý automaticky nastavuje jas a zápasy prostredia.Tam sú tiež dva ďalších 15 watt žiarovky. ✨【Bezpečnosť Záruka] vyzýva : UL-certifikované bezpečnostné linku a pripojte, FCC, CE, ROHS certifikácie. 12-mesačná záruka a 6-mesačnú záruku vrátenia peňazí vám starať-free nákupné skúsenosti.Soľné Lampy*1. Himalájska Rock*1. Náhradné Žiarovka*1. Účinok soľné lampy?.Soľná lampa používa bublina tepla do rock, absorbuje vodnej pary vo vzduchu, urýchľuje striedavý vratný proces vlhkosti, odparovanie a re-absorpcie, a uvedomí si, veľké množstvo vydania negatívne ióny a je pripojený priamo na bubon, ktoré môžu zmierniť únavu, čistia vzduch, a absorbovať elektromagnetické žiarenie.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria