• Nové
Burgundsko Ľudské Vlasy Kučeravé hlavový most Parochňu 1 Kus, Ombre Tmavé Root Kinky Afro Kučeravé Brazílsky Vlasy Červené Víno 99J s None Predné Čipky Parochne pre Čierne Ženy (22, 1B/Burgundsko, Kučeravé)

Burgundsko Ľudské Vlasy Kučeravé hlavový most Parochňu 1 Kus, Ombre Tmavé Root Kinky Afro Kučeravé Brazílsky Vlasy Červené Víno

€ 32.55
Suma
Tova je k dispozícii

Nový dizajn hlavový most parochňu glueless magic pásky štekať dizajn je jednoduché zabezpečiť vaše parochňu, umožňuje zobraziť vaše prírodné vlasové, môžete urobiť chvost alebo buchta podľa vašich odkaz, robí svoju parochňu viac realistické. 10 A Triedy Nespracovaných Brazílsky žiadne čipky dopredu ľudské vlasy, parochne pre čierne ženy, hodvábne, mäkké, bez spleti, minimálne uvoľňovanie, môže byť bielené, farbené, pokrčené, narovnané, a inovovaný na základe osobného vkusu, ako vaše vlastné vlasy.Priemerná Veľkosť Obvod vyrazili 21,5-23.5 cm, vhodná pre všetky hlavy do 4 hrebene vo vnútri parochňu.Ponúkame aj dĺžka prispôsobenie objednávke, ak budete potrebovať, to znamená, že dlhé parochne ako 26", 28", a to aj 30" parochne sú k dispozícii.Môžete nám priamo pred mieste objednávky.Package : Vrátane 1 kus ľudské vlasy parochňa s originálnu čelenku(čierna farba), ďalšie 4 čelenky(Náhodné Farby), 1 kus parochňu spp, všetko zabalené v jemná box.Parochňa Hmotnosť : 8.4-10 oz.Predpríprava : Pred nosenie produktu, použite prosím široký-zub hrebeň na česať vlasy a vzorky prst-štýl jemne, potom dať trochu zľahka potraste, aby sa relaxovať vlasy textúry v pôvodnom štýle.Akékoľvek otázky alebo informácie pls kontaktujte nás slobodne, naše po-predaj, zákaznícky servis vám pomôže celý čas.Čipky Parochne Typ : Glueless hlavový most parochňu, žiadne čipky front, vyrobená z vysoko-kvalitné ľudské vlasy väzbe.Materiál : 10 A Grade ľudské vlasy, môže byť stočený alebo narovnané, minimálne uvoľňovanie, spleť zadarmo, super mäkké a hladké.Hustota : 150% hustotou.Obvodu hlavy : vyrazili 21,5-23.5 cm.Parochňa Dĺžka : 14" 16" 18" 20" 22" 24" (iné rozmery je možné prispôsobiť).Čistá Hmotnosť : 240-280gram (8.4-10 oz). 1. Ako nosiť čelenku parochňu?.Prosím nosiť parochňu blízkosti vášho vlasová ale nevzťahuje sa to, pretože to parochňa je navrhnuté s vlastným vlasová ukazuje mimo. 2. Ako zmerať správne dĺžka?.Správnym spôsobom je úsek vlasy rovné prvé, a potom sa meria sa od hornej až do konca. 3. Môžu byť stočený alebo narovnané?.Áno, môže použiť hair straightener alebo vlasy curler na štýl vlasov, ale nie je to často alebo teplo bude vlasov získať suché a zamotaný. 4. O suché koniec?.Na naše vlastné vlasy, konce sú ľahko dostať poškodený ešte pred rez od darcu, tak navrhujem, zdravotná sestra vlasy, ako vaše vlastné vlasy oleje. 5. Ako rozlíšiť ľudské vlasy z umelých vlasov?.Ľudské vlasy obsahuje prírodné bielkoviny, to ukazuje rôzne reakcie zo syntetických pri napaľovaní.Ľudské vlasy ukazuje biely dym a otočí sa popol.Syntetické vlasy ukazuje čierny dym a otočí sa sticky loptu, vôňa faul.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria