• Nové
Pendolr 8 ks Nehrdzavejúca Oceľ Rainbow Tvorivé Riad Dezert Lyžice Miešanie Miešanie Cukru Mieša Ice Cream Cake Lyžička Nastaviť (3 Rôznych Dĺžok)

Pendolr 8 ks Nehrdzavejúca Oceľ Rainbow Tvorivé Riad Dezert Lyžice Miešanie Miešanie Cukru Mieša Ice Cream Cake Lyžička Nastaviť

€ 2.45
Suma
Tova je k dispozícii

【KVALITNÉ] vyzýva : Elegantné high-end rukoväte, Jednoduché a elegantné zrkadlo s poľskom,pohodlnejšie použitie. 【MULTI-USE] vyzýva : Vhodné pre miešaných nápojov ako sú limonádu, čaj, cukor, káva, milkshake, koreň pivo vlkovcový, želé, miešanie kávy, zmrzlina, malé občerstvenie, atď. 【KRÁSNY DIZAJN] vyzýva : Majú rôzne colorssimple a delikátna vzhľad dokonale ladí s vašou príbory a poháre.Módny dizajn je vhodný pre domáce použitie, kaviareň použitie, čaj obchod použitie. 【TRVANLIVÉ A ĽAHKO SA ČISTÍ] vyzýva : Čaj lyžica z Nerezovej ocele, Majú rôzne farby, Ľahko sa čistí, umývateľné v umývačke riadu. 【ŽIADNE RIZIKO NÁKUP] vyzýva : Ak z akéhokoľvek dôvodu náš výrobok nespĺňa vaše normy, prosím, kontaktujte nás a my vám radi vám s výberom výmenu alebo vrátenie peňazí.Stojíme produktov 100% zárukou kvality.Špecifikácia : Materiál : Nerez Steel Color : ako ukázal Veľkosť : 4.7 ,5.1,5.6 inches Features : Vyrobené z Vysoko Kvalitnej nerezovej ocele nebude hrdze, odolať corrosion These bude trvať celý život, na rozdiel od lacných plastových alebo krehký, kovové lyžice, ktoré môžu deformácii, topiť alebo bend The elegantné lyžice sú vyrobené zapôsobiť na svojich hostí!Prinesie úsmev na tvári!.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria