• Nové
YIYO 20 STÔP Výkres Vlajka Pól Súpravy,Ťažkých Obytných Stožiar, Extra Hrubé Hliníkové Vonku V zemi Stožiar s voľným 3x5 Americké Vlajky a Golden Ball, pre Rezidenčné alebo Komerčné (20 FT)

YIYO 20 STÔP Výkres Vlajka Pól Súpravy,Ťažkých Obytných Stožiar, Extra Hrubé Hliníkové Vonku V zemi Stožiar s voľným 3x5 Americké

€ 8.75
Suma
Tova je k dispozícii

【Extra dlhú životnosť] vyzýva : Tento 20 stôp vlajka pólov je aktualizovaný s 1,2 mm hliníkové steny,hrdza-dôkaz a dostatočne pevné, aby vydržali vysoký vetry a drsné počasie, pre vonkajšie použitie。Objímka z PVC pre lepenie tyč do zeme, aby spodnej stabilné a vetru odolný. 【Darčeky zadarmo] vyzýva : Vlajkou pól kit je dodávaný s veľkým 3x5ft Americkej vlajky s pól ukázať svoje vlastenectvo a česť,zlatú loptu sedí na vrchole stožiar, že je prakticky hluku-zadarmo a vyrobené z odolného, hrdza-odolné hliníkové posledný prostredníctvom rokoch používania. 【Najlepšie Spleť Zadarmo Tyč Flag] vyzýva:vlajky pól pre dom s vonkajším hriadeľ v hornom póle, nezávislé Otáčanie hriadeľa môže zabrániť vlajku z nezamotá.V zemi stožiar je ideálny pre dvore obytných, vonkajšie a komerčné použitie. 【Jednoduchá Inštalácia] vyzýva : Pripojte 5 časť poliakov na výkres stožiar, stačí dať stožiar do ťažkých zem objímka z PVC a nainštalovať vlajky, prísť s používateľská príručka ak chcete lepšie pomôcť ako nainštalovať. 【Voľne Lietať Vaše zariadenie American Pride] vyzýva : Hrubé hliníkové výkres Stožiar Kit je ideálny pre dom pred domom, záhrada, terasa, bytových a vonkajšie komerčné použitie ukazujú svoju nezávislosť, demokracia a silný vlastenecký duch.Naše stožiar produkty poskytnúť 3-ročnú zárukou kvality a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka.Kontaktujte nás, ak máte akékoľvek otázky.YIYO 20 STÔP stožiar súprava zabezpečuje, aby tento vlastenecké nadšenie pre váš domov.Americká vlajka pólov neodmysliteľne ukázať vaše ide o vašej krajine a odvahu a odhodlanie mužov a žien, ktorí sa za nás bojoval.Tento stožiar pre dom poskytuje jeden z najjednoduchších spôsobov, ako zobraziť vašu Americkej vlajky. 1 x 20 STÔP výkres Vlajka Pól. 1 x heavy duty 2"(Dia) Objímka z PVC. 1 x (3"x5" ) Americkej Vlajky. 1 x Zlatá Lopta. 1 x Kotúč. 2 x Vlajka Pracky. 4 x Nehrdzavejúca Oceľ Klip. 1 x Nylonové Lano. 1 x Príručka pre Používateľa.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria