• Nové
30 LED vysokozdvižný Vozík Svetlá Núdzové Maják, Siréna Svetlá Bezpečnostné Výstražné Blikajúce Svetlá pre 10-110V Truck Traktor Golfové Vozíky UTV Autá, Autobus(30W Žltá/Yellow)

30 LED vysokozdvižný Vozík Svetlá Núdzové Maják, Siréna Svetlá Bezpečnostné Výstražné Blikajúce Svetlá pre 10-110V Truck Traktor

€ 5.60
Suma
Tova je k dispozícii

FUNKCIE : 30 Super Jasné Led diódy s dlhou životnosťou PC Objektív 360 stupňov Pokrytia.S Nízkym Polykarbonátu Dome, Udržiavať Bezpečnosť v hmle, Daždi alebo Snehu a Iných nízka Viditeľnosť Oblasti Životnosť Až 50 000 Hodín.VYSOKÁ KVALITA : Výstražné Svetlá Vybavené Robustné ABS Plast Base a Nárazu Odolné Polykarbonátové Šošovky, 100% Vodotesný, vplyv a vibrácií nezdá sa, že vplyv tohto majákom svetla.JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA : Prísť s Skrutky Montážnej Základne a Skrutku Montáž, Stačí Priložiť na Hornej časti Vášho Vozidla.Potom cez 11.8 V (300 MM) Dĺžka Pozitívne/negatívne Pevný Kábel Pripojený Všetky Vozidlá a Zariadenia Vybavené 10-110 V Zdroj Napájania.FLASH VZOR : Prepracované s LED optické šošovky umožňujú jasnejšie osvetlenie, ktoré je možné vidieť na väčšiu vzdialenosť, zlepšiť bezpečnosť jazdy a viditeľnosť 5 Jasné Záblesky s 1 Druhom V Medzi.Použitie : Táto LED Strobe Light je Skvelé pre Môže byť Použitý v hmle, Daždi alebo Snehu, Núdzové Pracovníkov, Poštové Služby, Konštrukcie Vozidla, Bezpečnostné Výstražné, A Iné Núdzové Potreby. 30 LED s Vysokou Intenzitou Amber Strobe Lights.Vstavaným LED žiadne Vonkajšie Flasher Potrebné.Zapuzdrené na Ochranu Proti Vlhkosti Black - Zem.Základňa je Vyrobená z Silnejšie ABS Plast Poskytnúť Skvelá Izolácia.Základňa je Vyrobená z Silnejšie ABS Plast Poskytnúť Skvelá Izolácia.Vplyv (30 cm).Jedno Balenie : . 2x Montážne Skrutky. 1x Maják Výstražné Svetlo.Dve Balenia : . 4x Montážne Skrutky. 2x Maják Výstražné Svetlo.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria