• Nové
YARWO Výšivky Súpravy pre Začiatočníkov, Cross Stitch Set s úložným Organizátor pre Dospelých, Čierna Pivónia (Patentovaný Dizajn)

YARWO Výšivky Súpravy pre Začiatočníkov, Cross Stitch Set s úložným Organizátor pre Dospelých, Čierna Pivónia (Patentovaný Dizajn)

€ 3.37
Suma
Tova je k dispozícii

Výšivky Starter Kits - DIY výšivky súpravy obsahujú všetko, čo potrebujete, keď najprv začať svoje remeslo. 100 farby vlákna, 5 veľkosti výšivky obruče, 3 Aida tkaniny, výšivky, ihly, nožnice, meracie pásky, náprstok, dutinky, untwist nástroj, ihly rezanie závitov nástroje, pin vankúš a šitie kolíky.Spoločné Veľkosť - 3 Ks 11.8 x 17.7 palcový Aida, 5 veľkosti výšivky obruče : 4.53 palec, 6.14 palec, 7.48 palec, 8.46 palec, 9.84 palec. 100 farieb 6 string vyšívacie niť, ktorá sa jn 8,31 dvore každého niť.Výšivky Úložný Vak - Veľké hlavných oddelení s mnohými vreckami, dostatočne priestranné na organizovanie nedokončený projekt, výšivky, tkaniny a viac. 1 mäkké polstrované puzdro pre výšivky obruče.Predné Vrecko na Zips - S mnohými elastické slučky pre nožnice, vyšívacie ihly, untwist nástroj, dole klapky, aby sa zabránilo súpravy pádu. 3 zips vrecká určené na držanie ostatné výšivky súpravy ako meracie pásky, vyšívacie nite, náprstok, atď.Ľahko sa prenáša - Bag veľkosť 15.2" x 7.3" x 12.4".Robustné rukoväť ľahko zapadajú nad vašom zápästí, alebo ramien, prenosný dizajn je vhodné, aby sa vaše výšivky projektu a príslušenstvo na cestách.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria