• Nové
Cesnak Valec Drvič Mincer s Cesnakom Škrabka Silikónové + Čistiť Kefkou,Nehrdzavejúcej Ocele lis na Cesnak Rocker Squeezer Chopper pre Zázvor,Klinček,Kuchyňa Cesnak Frajera Slicer (Cesnak Lisy-1)

Cesnak Valec Drvič Mincer s Cesnakom Škrabka Silikónové + Čistiť Kefkou,Nehrdzavejúcej Ocele lis na Cesnak Rocker Squeezer Chopper

€ 1.75
Suma
Tova je k dispozícii

★Cesnak nástroj je vyrobený z nerezovej ocele, pribrala materiálu, plná materiály, pevné a trvanlivé a ľahko sa používa. ★Je to pohodlné a jednoduché byť použité.Stlačením sa s oboma rukami, to sa ľahko stať kašou cesnak.Môže to nie len squeeze cesnak, ale tiež rozdrviť zázvor.To je malý nástroj na stláčanie cesnak a zázvor. ★Zadarmo cesnak silikónové škrabka a čistiaca kefka, ktorá sa dá ľahko lúpané, a čistenie je jednoduché. ★Ľahko sa čistí,stačí opláchnuť vodou, tento lis na cesnak môže nielen squeeze cesnak a zázvor, ale aj otvárač, je to pohodlné a praktické. ★To je malý nástroj, kuchynská linka, cesnak, zázvor stlačte, bezpečné, praktické a pohodlné, ktorá vám môže pomôcť ušetriť čas a námahu.Farba : Cesnak Lisy-1.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria