• Nové
KBKDKTKG Koberec Podporu, Non-Sklzu, Umývateľný a Anti-curl Koberec Podporu, Obojstranné Pásky Opakovane Kobercové Pásky mat s 2 viacúčelová Obojstranná Páska a Nožnice pre HOBBY použitie.

KBKDKTKG Koberec Podporu, Non-Sklzu, Umývateľný a Anti-curl Koberec Podporu, Obojstranné Pásky Opakovane Kobercové Pásky mat s

€ 16.77
Suma
Tova je k dispozícii

【Vymeniteľné & Bez Rezíduí] vyzýva:Premium dvojité bočné pásky nebude bolieť podlahy a koberce, keď sa používajú, a nenechá žiadne stopy, ak sa odstráni.Bez nutnosti starať o zvyšky pasty. 【 Zabrániť Curling a Posuvné] vyzýva:Navrhnuté s advanced Anti-Sklzu a Anti Curl technológie udržať koberce v mieste, vyhlásiť pošmyknutia nehôd a správne riešiť nepríjemné koberec problémy, ako curling, posuvné, skladacie a pet commoving. 【Trojuholník Pásky Design & Trvalé Lepidlo] vyzýva:Inovované Trojuholník dizajn koberec zátkou sa hodí koberec rohy efektívnejšie.Väčšiu kontaktnú plochu môže poskytovať efektívnejšie priľnavosťou a vynikajúcou koberec slip grip.Viac diskov používa, tým lepšie koberec bude ukotvené k podlahe. 【Ľahko Inštalovať] vyzýva:Odstrániť lepidlo podklad a držať disky na dno koberec chcete zabezpečiť.Potom odstráňte fólie pokrývajúce silikónový povrch a stlačte koberec pevne na podlahe. 【Široko využiteľné] vyzýva:Koberec pásky funguje ideálne pre všetky typy podlahy : dlažba, drevené, laminátové, mramor, betón, guma, atď.Okrem toho, inovované koberec pásky zastaviť váš koberec z curling a posuvné, udržiava váš koberec ploché navždy.Farba : Čierna Opakovane Umývateľný Obojstranný Koberec Pásky Samolepiace Koberec Záväzné Koberec páska protišmyková Koberec Pásky, Ako Ju Používať? 1. Čisté aplikovanej povrchu. 2. Peel off white paper zo späť. 3. Palicu a stlačte ho na koberec. 4. Peel off ochranný film z späť.Klady : balíček obsahuje 10 KS trojuholník koberec zátky, hodí sa pre všetky typy kobercov.Na prevenciu nehôd z pošmyknutia a posuvné keď sa vaše deti alebo domáce zvieratá prejsť, alebo starší ľudia chodiť cez to, tieto non-protišmykové koberec pásky udrží vaše koberce v objekte.Tento restickable lepidlo produkt je schopný použiť na rôzne hladké povrchy, Táto obojstranná lepiaca koberec pásky palice na zem pevne, anti-slip pre bezpečnosť, a anti-curling pre elegantný vzhľad.Anti-slip lepidlo koberec zátka palice na zem a nezanecháva žiadne lepkavé zvyšky na podlahe.Keď ste odstránili koberec ,je to jednoduché čistenie podlahy.Odstránenie curling rohy vo vašej obývacej izby, predsiene alebo spálne, byt rohov hladké centier a bezchybné koberce vám dom viac nedotknutej pozrite sa Poznámka : Ak chcete vyčistiť koberec, alebo poschodia, len umyť z lepiacej koberec pásky alebo utrite ju mokré zrazeniny.Na adhesiveness bude aktivovaný a bude ako lepkavé ako nové!Prosím, uistite sa, že kazeta je suché pred opätovné použitie.Tento produkt nemôže byť použitý na horúce koberce, alebo na hornej tatami alebo koberec.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria