• Nové
LIXINGX Bavlnené Lano Novorodenca Kôš Bassinet Kolísky Dieťa Účtovná Koša Sklopné Prenosné Dieťa Hniezdo Posteľ Škôlky, Základné(Béžová)

LIXINGX Bavlnené Lano Novorodenca Kôš Bassinet Kolísky Dieťa Účtovná Koša Sklopné Prenosné Dieťa Hniezdo Posteľ Škôlky, Základné(Béžová)

€ 14.35
Suma
Tova je k dispozícii

5. Vaše tkané úložný kôš môže byť umiestnené ploché, a koša je možné stroj umyté, ručne prať alebo chemicky čistiť.Je to dobrý darček pre potenciálnych rodičov. 4. Neutrálne tóny a tkané štruktúry dizajn sú vhodné pre mnoho rôznych štýlov, ako sú teplé krajiny, domy, elegantné alebo české štýly.Pridať viac prirodzený vzhľad a pocit, že váš domov alebo kanceláriu, v každom vnútornom prostredí. 3. Použitie kdekoľvek doma, alebo na cestách.Na rozdiel od koše s rukoväťou na konci, naše koše majú rukoväte na oboch stranách pre jednoduchú manipuláciu a prepravu. 1. Úložný kôš je pre váš domov, škôlka, detská fotografia, rekvizity, úložný box, úložný box, práčovňa kôš, a môže byť tiež použitý ako pet posteľ.Dokonca aj kuchyňa poskytuje efektívne riešenia stretnúť veľa storage potreby, ako je organizovanie tlačidlá, zmena, krúžky, tlačidlá, sklo, sviečky, diaľkové ovládanie, atď. 2. O 70*40*25cm/27.56*15.75*9.84 v.Úložný kôš je vyrobený z mäkkého a silné prírodné bavlnené lano.Materiál neobsahuje chemické látky, tkané košík je mäkký a pevný, bez ostrých hrán a rohov, a nemá žiadne podráždenie ľudskú pokožku.Prosím, byť istí.Farba : Béžová | Veľkosť : V.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria