• Nové
ENUULLAO 5 Kusov Full/Queen Size Bed v Taška pre Dospievajúce Dievčatá, Ženy, Živé Kvety Dizajn Deti Cumlík Nastaviť,Ultra Mäkký Cumlík a List Sady ,Všetky Sezóny posteľná bielizeň Nastaviť(Kvetinový,Full/Kráľovná)

ENUULLAO 5 Kusov Full/Queen Size Bed v Taška pre Dospievajúce Dievčatá, Ženy, Živé Kvety Dizajn Deti Cumlík Nastaviť,Ultra Mäkký

€ 19.60
Suma
Tova je k dispozícii

【Premium Materiálov] vyzýva : Tento deti cumlík set vyrobený z prvotriednej kvality mikrovlákna materiálu.Pohodlné, priedušné,priateľské k pokožke, ľahké a mäkké textúry na použitie. 【Kvetinový Dizajn] vyzýva : Vibrujúci kvet dodáva príjemnú farbu do spálne a vytvára veselá nálada.Sú perfektne sedieť s najväčšou vnútornou výzdobou.Roztomilý a očarujúce, deti budú padať v láske s touto posteľná bielizeň na prvý pohľad.Dobrá voľba ako darček k narodeninám alebo osobitné dovolenku darček pre mladistvých dievčat a žien. 【Package Zahrnuté] vyzýva : 5 kusov queen size bed v taške obsahuje 1 cumlík(90"*90"),2 obliečky na vankúše(20"*30"),1 vybavené list(39"*75"+14"),1 plochý list(66"*96"). 【Jednoduchá Starostlivosť] vyzýva : podstielky sady je jednoduchá starostlivosť.Tešiteľ nebude zmenšovať a fade po umytí.Stroj umývateľný v studenej vody, jemný cyklus, bubnové v suchu pri nízkej teplote. 【Zákaznícky Servis] vyzýva : Ak máte akýkoľvek dotaz alebo otázku ohľadom našich produktov, prosím, neváhajte nás kontaktovať, sme tu vždy k vašim službám(Tipy : Farebné rozdiely môžu existovať v dôsledku rôznych displej obrazovky!).

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria