• Nové
Malcm Vysoký Lesk Keramické Auto Povlak Auta, Anti-scratch Auto poľský Starostlivosť o Exteriér Farba Tmelu 9H Tvrdosť 30ML (1Pcs)

Malcm Vysoký Lesk Keramické Auto Povlak Auta, Anti-scratch Auto poľský Starostlivosť o Exteriér Farba Tmelu 9H Tvrdosť 30ML (1Pcs)

€ 3.50
Suma
Tova je k dispozícii

[PÁN FIX 9 H] - Po maľované s týmto auta, ochranná vrstva sa budú vzťahovať na aute tela, chráni vaše auto od soľná hmla korózii, vták kvapky, UV svetlo, škrabance, kameň čipy, železný prach atď. [AUTO KRÁSY] - 9 H tvrdosť tech robí auto udržiavať flexibilný pod zároveň poskytuje vodu odpudzujúce krytiny na povrchu, mimochodom, získať voskovanie účinok, dať čistenie, svietiace auto späť k vám. [ANTI SCRATCH] - S tvrdosť super hydrofobowa sklo povlak.Na sacrifical potiahnuté, na povrchu môže byť použitý ako kabát bariérou. [ĽAHKO ovládateľný] - Sme urobili úradnej inštruktážne video a aplikácie kroky, skontrolujte prosím, či je nižšie Q Dať kabát kvapaliny na plátno; Šíriť kvapalina na auto, Použite uterák na utretie a poľský hubky cez potiahnuté textílie. [UPOZORNENIE] - Zahrnuté 30ml Auto Povlak na Keramické a Hubky.Láskavo Poznámka : prenájom nedotýkajte alebo mokrom povrchu ošetrených v nasledujúcich 12 hodín; Ak chceš odstrániť, použite POĽSKÝ VOSK bude ok.PÁN FIX 9 H je Nano-Keramické Ochranné Farby Povlaku, Odolnosť proti Poškriabaniu, Odolnosť voči chemikáliám, UV Odolnosť, Tepelná Odolnosť a Anti-Graffiti S oboma Super Hydrofóbne a Anti-Graffiti efekt v kombinácii, vaše vozidlo, povrch zostane čistič pre dlhšie.Nečistoty a špinu nebude držať na povrchu a od hydrofóbny efekt spôsobuje voda na perličiek hore a prejdite z povrchu, to bude trvať nečistoty s ním!Pevný keramické film tiež ponúka vynikajúcu ochranu proti poškodeniu kontaminácie a chemikálie.Funkcie : 1. S tvrdosť super hydrofobowa sklo coating2. Na sacrifical potiahnuté, na povrchu môže byť použitý ako plášť barrier3. Chrániť vaše auto od blaknięcie starnutiu, poveternostným vplyvom a erózie, slniečko, kyslé prášok, atď.4. Chrániť vaše auto od poškriabaniu, aby sa auto viac svieti ako new Specifications : 1. Typ : Auto kvapaliny keramické coat2. Materiál : Polysiloxane a iné Nano materiálov atď.3. Tvrdosť : 9 H hardness4. Trvanlivosť : asi 3-6 months5. Povlak Hrúbky : o 30um6. Lesk : lesklé ako zrkadlo s vynikajúcou vysokej gloss7. Anti-korózne : PH tolerancia : PH2-128. Tepelný Odpor : Až 760 degree9. Spotreba : 30 ML10. Fľaša Veľkosť : zobrazené ako picture How na Použitie : 1. Zábal tkaniny cez náter sponge2. Dať kabát kvapaliny na cloth3. Šírenie kvapaliny na car4. Použite uterák na utretie a poľský hubky cez potiahnuté fabric Packing Zahŕňa : 1 x Auto Kvapaliny Keramické Coating1 x Sponge1 x Manual Note : Všetky výrobky sú kontrolované a kvalifikovaných pred odoslaním.V prípade, ak výrobky boli poškodené v medzinárodných prenášať, prosím, kontaktujte nás.Budeme kontrolovať, škody a poskytnúť náhradu alebo akceptovať vrátenie peňazí.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria